Otsi      Print      Sisukaart

 

Toitlustuse alused

Toitlustuse alused

Autor: Sirje Rekkor, Anne Kersna, Anne Roosipõld, Maire Merits
Lehekülgi: 212
ISBN: 978-9949-527-28-1
Ilmumisaeg: oktoober 2014
Raamat on läbi müüdud

Tegemist on 2008. aastal ilmunud õpiku teise, oluliselt täiendatud ja kaasajastatud trükiga. Lisandunud on kaks uut peatükki, mis käsitlevad puhastustöid ning põhilisi köögis kasutatavaid seadmeid ja töövahendeid.

Õpikusse on koondatud alusteadmised toitlustusteenustest ja toitlustusettevõtete tüüpidest, samuti toitumisest, toiduainetest ja jookidest ning menüüde koostamisest ja hindade kalkuleerimisest. Õpik sisaldab peatükke toiduvalmistamise ja toitlustusteeninduse alustest ning töö korraldamisest toitlustusettevõttes. Eraldi peatükid on pühendatud Eesti toidukultuurile ja rahvusköögile ning erinevate rahvaste toidukultuurile.

Õpik sisaldab kordamisküsimusi ning rohkesti ka uusi harjutusülesandeid teadmiste kinnistamiseks ja oskuste ning  loovuse arendamiseks. Vajalikku teavet pakuvad lisad.

Õpik on vastavuses turismi-, toitlustus- ja  majutusteeninduse riiklike õppekavadega ning on eelkõige mõeldud nende valdkondade erialade õppijatele. Samuti on see praktiliseks abivahendiks nimetatud valdkondade töötajatele. 

Kirjastus Argo | Rävala pst 8 - C114, Tallinn 10143 | 688 8680 | argokirjastus at argokirjastus dot ee | Sisukaart

Webgate