Otsi      Print      Sisukaart

 

Kohtumised legendidega

Kohtumised legendidega

Autor: Haldi Normet-Saarna
Lehekülgi: 176
ISBN: 978-9949-527-39-7
Ilmumisaeg: märts 2015
Hind:
6.80

„Esimese hooga jooksin sinna-tänna, hüüdsin täiest kõrist ja siis sain aru, et pole ju mõtet röökida, kui ainult pardid vastu prääksuvad. Nõnda jäingi apaatselt istuma ja lihtsalt ootama: huvitav, kaua see võttegrupil aega võtab enne kui märgatakse, et oi-jah, kus see Buldakov siis jäi... Sellest, et mul seal üksikul saarel külm hakkas, ei maksa mitte rääkidagi - oktoobri algus ikkagi! Möödus neli tundi, kui lõpuks paadi popsumist kostma hakkas. Aga siis ma neile ka ütlesin, et nii ikka ei tehta. Kui on koos tuldud, siis koos ka minnakse."

Buldakovil oli seda rääkides koguni silm märjaks läinud - naerust loomulikult.  Aga   sedasorti tobedaid olukordi tekib filmitegemise juures ühtelugu.

„Vene jahi eripära" täht  Aleksei Buldakov on üks neist Vene teatri ja filmi suurkujudest, kes selles raamatus oma loo räägib. Vikerraadio keskööprogrammi tarvis algselt salvestatud jutuajamised leidsid aastail 2004-2009 aset nii staaride endi kui nende lähedastega. Nõnda rääkisid näiteks Juri Nikulini ja Vladimir Võssotski eest nende pojad, Alissa Freindlihhi, Liza Bojarskaja, Oleg Basilašvili, Eldar Rjazanovi, siis veel elava Leedu näitleja Donatas Banionise ja paljude teistega oli autoril rõõm vestelda silmast silma. Loodetavasti pakub pilguheit kunagiste ja tänaste legendide mõtte- ja tundemaailma huvi ka lugejale.

 Autorist:

Raamatu autor Haldi Normet-Saarna on Eesti Rahvusringhäälingu ajakirjanik ning töötab Vikerraadio toimetaja ja saatejuhina. See on tema kolmas raamat. „Valitud sekeldusi Viitemikserist" (1994) ning „Kati ja teised" (2014) on kirjutatud lastele.

Kirjastus Argo | Rävala pst 8 - C114, Tallinn 10143 | 688 8680 | argokirjastus at argokirjastus dot ee | Sisukaart

Webgate